wrapper

آخرین اخبار

هر سوالی در خصوص وضعیت ثبت سامانه خود /وضعیت واریز و بدهی خود/وضعیت اخطارها ی عدم واریز بدهی خود/وضعیت انتخاب واحد و آنچه که در رابطه با پرونده تان است را می توانید از طریق این بخش بپرسید و طی یک هفته به شما پاسخ داده می شود.

22 نطرات

 • پیوند نظر رضا لیث جمعه, 17 ارديبهشت 1395 ساعت 08:56 ارسال شده توسط رضا لیث

  با سلام و خسته نباشید
  اینجانب از ابتدای خدمتم دارای کد 62بوده و تا کنون نیز از بنده ماهیانه کم می گردد و دارای سابقه 14سال خدمت بوده.مبلغ بدهی من به شرکت میثم نهاجا 40 میلیون میباشد.که اگر شرکت تلاش بیشتری به خرج بدهد شاید بتواند وامی را که به من بابت خرید مسکن تعلق میگیردبرای من و امثال من بگیرد.که در غیر این صورت مبلغ بدهی من بالا بوده و ÷رداختش برایم واقعا سنگین می باشد .
  نمیدانم دلیل این عدم واگذاری وام و این که پرسنل باید سابقه بالای 15 سال داشته باشند چه می باشد .اگه من قراره از این سازمان صاحب خانه شوم اکنون به این وام نیاز است و اکنون باید شما کمک ما باشید.لذا خواهشمند است در این خصوص ما را یاری نمایید.
  ارادتمند شما
  سلام عذرخواهی ما را بابت دیر پاسخ دادن بپذیرید در حال حاضر پیگیری وام اعضا بالای 15 سال در حال انجامه با این وجود با مسئول وام هیات مدیره اقای فیروز نیا تماس بگیرید ان شا الله بتونن کمک کنن اما دوست عزیر اگر بدهیتون زیاده به فکر باشین با تشکر

 • پیوند نظر سید یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 19:14 ارسال شده توسط سید

  سلام ایا هزینه انشعابات اخرین هزینه است؟ تواین مدت کلی هزینه دادیم دذیگه تموم شد؟

  سلام.
  بله عزیزم

 • پیوند نظر بب پنج شنبه, 10 دی 1394 ساعت 19:24 ارسال شده توسط بب

  ضمن سلام خدمت اقای گوران ایا جنابعالی فکری برای اعضای معترض پروژه سیروس انجام نمیدهید که سالهاست با وعده های شما دلخوش کرده اند ایا به غیر از این است که این اعضا سالها پول های خودرا صرف سرمایه کرده اند تا مسکنی بدست بیاورند حداقل اگر به تعهدات خود عمل نمیکنید لاقل پول مردم را با سودش به صاحبان پس گردانید.

  با تشکر

  سلام
  1. پروژه سیروس 2 کمتر از 1 ماه دیگر تحویل اعضا خواهد شد.
  2. جهت باقی اعضای سیروس که بی شک در جریان مشکل مربوطه هستید طی ماه اخیر چندین جلسه با مدیران ارشد بانک کارسازان جلسه بر گزار شد و نهایتا به صورت ضمنی با در خواستهای ما موافقت کردند و قرار شد متن مکاتبات ما در هیات مدیره این بانک مطرح شود و نتیجه را اعلام کنند.
  3. در صورت موافقت هیات مدیره کارسازان برنامه ما آن خواهد بود تا اولا جرایمه های متعلقه را پرداخت کنیم و بعد ملک ها را تجمیع و در کمتر از 3 ماه قرارداد را جهت امضا به این دسته از اعضا با زمانبندی نهایتا 18 ماهه و با وام بافت فرسوده که اخیرا دولت اعلام کرده ارائه کنیم
  البته همه این تصمیمات منوط به موافقت از سوی بانک کارسازان است که طی ماه اخیر قرار شد به ما نتیجه را اعلام کنند.

نظر دادن

ویدئو ها

نظرسنجی